akcesoria pogrzeboweMisją naszego zakładu pogrzebowego Gloria jest organizacja godnych ostatnich pogrzebów. Jednym ze sposobów ku realizacji tego celu jest zapewnienie rodzinom różnego rodzaju akcesoriów funeralnych. W biurze zakładu Gloria przy ulicy Tylnej 1 w Buku oraz Poznańskiej 15A w Granowie oferujemy szeroki wybór trumien, oraz urn. Dbamy również o godne przygotowanie Osoby Zmarłej, dlatego dysponujemy różańcami, modlitewnikami i obrazkami świętymi, które mogą zostać umieszczone w dłoniach Zmarłego. Ponadto dbamy o oprawę całej uroczystości żałobnej, dlatego dysponujemy eleganckimi namiotami pogrzebowymi, które wyznaczają miejsce pogrzebu oraz osłonią trumnę lub urnę przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi.

Trumny i urny

W zakładzie pogrzebowym Gloria współpracujemy z najlepszymi producentami trumien i urn. Dzięki temu mamy pewność, że cała nasza oferta spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy trumny z pojedynczym lub podwójnym wiekiem, które wykonane są z drewna sosnowego, dębowego lub olchowego. Natomiast nasze urny stworzone są z kamienia, metalu i drewna. W ofercie mamy urny tradycyjne, w kształcie serca lub szkatułki.

Co Osobie Zmarłej włożyć w dłonie?

W przypadku pogrzebów tradycyjnych wiele osób pragnie umieścić w dłoniach osoby Zmarłej coś, co symbolizowało jego życie. Przy pogrzebach wyznaniowych rodziny najczęściej decydują się na różaniec, Pismo Święte lub obrazek z podobizną świętego. Często jednak umieszcza się również przedmioty codziennego użytku jak, chociażby okulary.

Oprawa pogrzebu

Oprawa pogrzebu to ważny element każdej uroczystości żałobnej. W zakładzie pogrzebowym Gloria wykorzystujemy eleganckie akcesoria w postaci windy, katafalku, stojaków na wieńce oraz namiotu pogrzebowego. Wszystko to sprawia, że każda uroczystość pogrzebowa organizowana przez naszą firmę pogrzebową przebiega w sposób wyjątkowo godny.