jk

WYZNACZAMY NAJWYŻSZE STANDARDY W ZAKRESIE OBSŁUGI KLIENTA

W naszym Zakładzie Pogrzebowym wiemy, jak bolesne są momenty pożegnania z bliską Osobą, która odchodzi od nas na zawsze. Kompleksowo organizujemy ceremonię pogrzebową, dbając o każdy nawet najmniejszy detal - od pierwszego do ostatniego momentu - oraz zapewniając szeroką gamę usług pogrzebowych aż po ostatni moment uroczystości na cmentarzu. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację oraz na to, by godnie i z szacunkiem traktować zmarłych i ich bliskich, gdyż stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w każdych szkoleniach i kursach z branży. Profesjonalne wykonywanie usług pogrzebowych jest dla nas równie ważne jak szacunek dla żałoby członków rodziny zmarłego. Jeśli formą pochówku - z wyboru Zmarłego lub woli jego rodziny jest kremacja - GLORIA podejmuje się realizacji wszystkich formalności związanych z tą formą pogrzebu.

W celu zminimalizowania formalności oraz związanych z tym niedogodności, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z opcji kredytowania pogrzebu w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz resortowych. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy naszą pomocą w rozliczeniach z ZUS, także w kwestii wyjaśnienia wszelkich wątpliwości czy odpowiedzi na pytania związane z przygotowaniem do uroczystości pogrzebowej.
GLORIA to nie tylko zakład pogrzebowy, to przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi, wsparcie i zrozumienie w najcięższych okresach jego życia. Oferujemy wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Nieważne jest Państwa miejsce zamieszkania, ponieważ zawsze pozostajemy w gotowości o każdej porze dnia i nocy aby udowodnić, że pochlebne opinie na nasz temat i szacunek jakim otaczamy zmarłego i jego rodzinę są prawdą.
Zakład Pogrzebowy GLORIA jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej.