gloria
Zakład pogrzebowy Buk GLORIA

Zakład Pogrzebowy Gloria, działający w miejscowości Buk, to rodzinna firma służąca pomocą w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych mieszkańcom całego województwa wielkopolskiego. Nasz zakład pogrzebowy narodził się z poczucia głębokiego humanizmu oraz pragnienia, aby zapewnić godny pochówek tym, co odeszli. Taka jest misja Zakładu Pogrzebowego GLORIA, którą realizuje już kolejne pokolenie. Za rozwój firmy odpowiedzialni są ojciec – Krzysztof Marcinkowski – oraz syn – Jan Marcinkowski. Dzięki temu możliwe jest połączenie doświadczenia i drobiazgowości, płynącej z lat praktyki, oraz młodzieńczej dynamiki i pomysłowości.

Posiadamy biuro w miejscowości Buk przy ul. Tylnej 1. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy, oczekuje na Państwa wykwalifikowany i życzliwy personel, gotowy do wszelkiej pomocy i wsparcia w rozmaitych kwestiach związanych z organizacją pochówku.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy, świadczone są zawsze z wielką empatią względem Rodziny Zmarłego i jej bólu, a także z poszanowaniem jej prywatności. Profesjonalizm i empatia – te cechy łączymy w powodzeniem w każdym naszym działaniu na rzecz osób pogrążonych w żałobie.

Zakład Pogrzebowy Gloria w Buku oferuje zróżnicowane rozwiązania, odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom każdej Rodziny, która staje przed wyzwaniem przygotowania ostatniego pożegnania ich Bliskiego. Organizując uroczystości pogrzebowe troszczymy się tak samo o harmonijny przebieg uroczystości, jak i o najdrobniejsze szczegóły. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W ten sposób mogą być Państwo pewni, że w tej ogromnie trudnej sytuacji jest się do kogo zwrócić o pomoc.

Doświadczenie wielu lat pracy w branży pogrzebowej gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług. Pragniemy, aby nasza oferta była stale atrakcyjna i konkurencyjna. W tym celu dbamy o nasz rozwój zawodowy: czego dowodem jest udział w licznych kursach oraz szkoleniach branżowych. Naszą ambicją jest pozyskanie i utrzymanie zaufania każdego Klienta, który odwiedza nasze biuro.

Wiemy, jak bardzo obciążające jest zajmowanie się sprawami formalnymi w pierwszych dniach po śmierci Bliskiej Osoby. Dlatego pomagamy w uporaniu się z kwestiami urzędowymi – także poprzez możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebu w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz innych zasiłków resortowych.

GLORIA to jednak nie tylko wszechstronna pomoc w kwestiach organizacyjnych, ale także ludzkie wsparcie i towarzyszenie w tych bolesnych momentach.

Najwyższą jakość usług, oferowanych przez Zakład Pogrzebowy GLORIA w Buku, dodatkowo potwierdza i gwarantuje przynależność firmy do Polskiej Izby Pogrzebowej.

Nasze certyfikaty