transport zmarłychWażnym wymiarem działalności Zakładu Pogrzebowego Gloria jest troska o zapewnienie naszym Klientom usług transportu Zmarłych. W ostatnich dziesięcioleciach można było zaobserwować sporą migrację ludności, także województwa wielkopolskiego.

Wielu mieszkańców różnych części Polski decydowało się na wyjazd za granicę, wielu też pozostało na emigracji. Nieraz, po latach życia na obczyźnie, gdy nadejdzie śmierć – ich ostatnią wolą jest spocząć w ojczystej ziemi.

Sprowadzenie Zmarłego z zagranicy

Firma Gloria wychodzi naprzeciw tym pragnieniom naszych rodaków i ich rodzin. Współpracujemy z renomowanymi firmami specjalizującymi się w transporcie Zmarłych – dlatego w naszej ofercie jest usługa sprowadzania ciał Zmarłych z zagranicy. Zapewniamy kompleksową realizację tego typu usługi. Każdorazowo przyjęcie zlecenia poprzedza rozmowa, dzięki której następuje doprecyzowanie warunków świadczenia transportu Zmarłych. Jego czas oraz koszt są zmienne i zależne od różnych czynników (m.in. dystans do przebycia, stopień skomplikowania całej operacji, procedury których należy dopełnić). Bierzemy na siebie obowiązek dopełnienia tych procedur, a także informowania na bieżąco Rodziny Zmarłego o postępach całej akcji. Gwarantujemy, że ciało Zmarłego – lub jego prochy – są zawsze otoczone szacunkiem i przewożone w godnych warunkach.

Więcej informacji uzyskać mogą Państwo pod numerem telefonu 606 309 367 lub 726 611 444.