biuro mobilneSytuacja społeczna mieszkańców Polski – a więc także województwa wielkopolskiego – jest różnorodna. Zadanie organizacji pogrzebu jest zawsze jednak jednym z największych wyzwań, któremu niekiedy bardzo trudno sprostać.

Zadanie to jest szczególnie trudne dla osób starszych, schorowanych, o ograniczonej mobilności lub dla tych wszystkich, którzy nie czują się na siłach, aby samodzielnie dotrzeć do jednego z biur naszego zakładu pogrzebowego: w Buku lub w Granowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich właśnie osób i rodzin w swojej ofercie Zakład Pogrzebowy Gloria posiada usługę mobilnego biura.

 

Usługa mobilnego biura

W ramach tej usługi nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i po uzgodnieniu wszelkich szczegółów dotyczących ceremonii pogrzebowej w oparciu o firmowe katalogi podejmie odpowiednie działania w celu jej realizacji.

Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby ceremonia przebiegła dokładnie według Państwa pragnień i oczekiwań. Zakład Pogrzebowy Gloria to pewność godnego pożegnania każdego Zmarłego. Zadbamy, aby ostatnia droga była prawdziwie godna i pełna wdzięczności za życie tych, których kochaliśmy.

 

Całodobowy numer telefonu: 606 309 367