Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
11 wpisów.
Dominika R. napisał/a 16 września 2021
Zakład pogrzebowy Gloria to firma, z którą zorganizowałem już dwa pogrzeby bliskich mi osób. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i wsparcie. Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych. Personel potrafi okazać wsparcie i szacunek.
Ryszard C. napisał/a 19 sierpnia 2021
Polecam bardzo usługi firmy Gloria, doświadczony personel, elegancko zorganizowana ceremonia i sprawnie załatwione formalności. Nie mam uwag.
Ewelina G. napisał/a 11 maja 2021
Usługi tej firmy są tańsze niż u konkurencji , moi znajomi też to potwierdzają. Spokojnie wytłumaczono na moją prośbę co za co - transparentnie a nie w ciemno rzucanie kwotami. Polecam
Marianna K. napisał/a 12 marca 2021
Mogę z całego serca polecić zakład pogrzebowy Gloria. Bardzo jasno przedstawione ceny, pomoc w wyborze trumny i innych akcesoriów, a przede wszystkim dużo wyrozumiałości ze strony pracowników. Dziękuję za ogromną pomoc.
Danuta i Marcin G napisał/a 4 stycznia 2021
Firma Gloria to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, cenę pogrzebu wyliczono na spokojnie w biurze przedstawiając nam wszystkie możliwości - polecam
Anna z rodziną napisał/a 5 listopada 2020
Gloria to jedyny zakład pogrzebowy w okolicy, który nie odmówił nam pomocy i organizacji pogrzebu z trumną z powodu tego, że Tata zmarł na COVID. Inni się pewnie bali... i nie bardzo chcieli nawet rozmawiać. Pan Krzysztof potraktował nas z dużym zrozumieniem i wszystko odbyło się fachowo. Wielkie podziękowania - na pewno będziemy was polecać.
Monika Wieczorek napisał/a 28 października 2020
W sumie to u nas w Buku dość nowa firma, ale okazuje się że usługi pogrzebowe robią dobrze i mają dużo sprzętu. Pracują tam młodzi dynamiczni ludzie a nie staruszki i to da się odczuć - Polecam!
Ewa napisał/a 20 sierpnia 2020
Bardzo dobra firma, ładnie ubrani i ładne namioty, do tego byli tańsi niż konkurencja polecam.
K. M. napisał/a 18 maja 2020
Ciężko jest znaleźć zakład pogrzebowy, który zapewnia kompleksowe podejście. W przeszłości trafiałam na firmy, które większość formalności zrzucały na klientów. Jestem mile zaskoczona, że obsługa faktycznie zajmuje się wszystkim, co trzeba. Oczywiście wszystkie ważne kwestie były ze mną konsultowane, jednak nie musiałam zajmować się szczegółami. To wielki plus, tym bardziej, że podczas organizacji pochówku liczy się czas.
Aleksandra napisał/a 4 lutego 2020
Pogrzeb został zorganizowany w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo szybko otrzymałam pomoc w załatwieniu formalności. Fachowcy konsultują wszystkie kluczowe kwestie. Plusem jest również bezproblemowy kontakt - nie ma problemów z ustaleniem szczegółów przez telefon, co dla mnie jest sporym udogodnieniem. Nie ukrywam, że cena również miała dla mnie duże znaczenie, bo budżet miałam mocno ograniczony.
Paweł napisał/a 14 listopada 2019
Zakład pogrzebowy Gloria spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cenię sobie kompetentną, a zarazem przyjaźnie nastawioną obsługę. Nie miałam żadnych problemów z załatwieniem formalności. Wszystko przebiegło sprawnie, a przede wszystkim szybko. Dodam, że organizowałem pochówek z kremacją.