Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
24 wpisy.
Dariusz B. napisał/a 4 sierpnia 2023
Firma godna zaufania. Pracownicy zakładu kompetentni, życzliwi i bardzo konkretni. Wszystko dokładnie nam wyjaśnili i dobrze doradzili. Pomogli z formalnościami, i finalnie zorganizowali piękny pogrzeb.
Elżbieta napisał/a 2 czerwca 2023
Podziękowanie za godną oprawę uroczystości pogrzebowej naszego brata Lecha, za pełen profesjonalizm w obsłudze formalno- organizacyjnej, piękną oprawę muzyczną. Ukłony za zaangażowanie w przygotowanie ceremonii na ręce Pana Krzysztofa Marcinkowskiego oraz jego pracowników składają najbliżsi zmarłego.
Leszek. P napisał/a 25 kwietnia 2023
Chciałbym z całego serca wyrazić swoje podziękowania za Państwa profesjonalną i empatyczną obsługę podczas trudnego czasu, jaki przyszedł nam przeżyć w związku ze śmiercią bliskiej osoby.W tych ciężkich chwilach, kiedy potrzebowaliśmy wsparcia i pomocy, Państwa Zakład Pogrzebowy okazał się dla nas bezcennym wsparciem. Dzięki Państwa trosce, organizacja pogrzebu przebiegła sprawnie i bez zbędnych problemów, a każdy szczegół był dopracowany z największą starannością.
rodzina Lechowicz napisał/a 10 stycznia 2023
Polecam ten dom pogrzebowy wywiązali się ze wszystkiego czego oczekiwaliśmy z całą rodziną.
Paweł napisał/a 10 listopada 2022
Bardzo dziękuje za tak duże wsparcie przy żegnaniu bliskiej mi osoby. Zdecydowanie firma zna się na swojej pracy.
Agnieszka W. napisał/a 13 września 2022
Dziękuje za okazaną pomoc, pogrzeb był wzruszający a zamówione kwiaty piękne, polecam zakład pogrzebowy Pana Marcinkowskiego.
Kinga K z rodziną napisał/a 12 maja 2022
Dziękuje pracownikom firmy Gloria za przygotowanie eleganckiej i wzruszającej ceremonii pogrzebu naszego Taty. Jesteście firmą na 5+
Agnieszka N. napisał/a 28 kwietnia 2022
Dziękujemy firmie Gloria Buk i wszystkim pracownikom z osobna za godne pożegnanie waszej Babci. Polecamy wasze usługi.
Anita W napisał/a 18 marca 2022
Bardzo dobra firma, już sama rozmowa uświadamia człowieka że dobrze trafił. Wiadomo to Buk a nie Poznań ale i tak wybór trumien okazał się dla nas wystarczającym Bez namawiania można spokojnie się do nich udać i powierzyć im obsługę pogrzebu - godni polecenia
Tomek Radosław napisał/a 25 lutego 2022
Firma Gloria wykazała się dużym doświadczeniem i taktem. Bardzo polecam ten zakład wszystkim rodzinom, postawionym przed koniecznością zorganizowania uroczystości pogrzebowej.
Tomek napisał/a 24 stycznia 2022
Witam, chce podziękować za eleganckie pożegnanie brata. jesteśmy z cała rodzina bardzo wdzięczni wszystkim pracownikom firmy, polecamy!
Tadeusz z Buku napisał/a 16 października 2021
Według mnie to doba firma, wywiązali się z uzgodnień i nie ma się chyba co w tych okolicznościach co rozpisywać, po prostu dobra firma której można zaufać
Damian C. napisał/a 8 października 2021
Gloria to firma z dużym doświadczeniem, co widać już po pierwszej rozmowie. Polecam ten zakład, bo od początku do końca zachowywali się uczciwie, zaangażowani i bardzo pomocni. Dziękuje ogromnie za to wszystko i będę polecać tę firmę.
Dominika R. napisał/a 16 września 2021
Zakład pogrzebowy Gloria to firma, z którą zorganizowałem już dwa pogrzeby bliskich mi osób. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i wsparcie. Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych. Personel potrafi okazać wsparcie i szacunek.
Ryszard C. napisał/a 19 sierpnia 2021
Polecam bardzo usługi firmy Gloria, doświadczony personel, elegancko zorganizowana ceremonia i sprawnie załatwione formalności. Nie mam uwag.
Ewelina G. napisał/a 11 maja 2021
Usługi tej firmy są tańsze niż u konkurencji , moi znajomi też to potwierdzają. Spokojnie wytłumaczono na moją prośbę co za co - transparentnie a nie w ciemno rzucanie kwotami. Polecam
Marianna K. napisał/a 12 marca 2021
Mogę z całego serca polecić zakład pogrzebowy Gloria. Bardzo jasno przedstawione ceny, pomoc w wyborze trumny i innych akcesoriów, a przede wszystkim dużo wyrozumiałości ze strony pracowników.Dziękuję za ogromną pomoc.
Danuta i Marcin G napisał/a 4 stycznia 2021
Firma Gloria to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, cenę pogrzebu wyliczono na spokojnie w biurze przedstawiając nam wszystkie możliwości - polecam
Anna z rodziną napisał/a 5 listopada 2020
Gloria to jedyny zakład pogrzebowy w okolicy, który nie odmówił nam pomocy i organizacji pogrzebu z trumną z powodu tego, że Tata zmarł na COVID. Inni się pewnie bali... i nie bardzo chcieli nawet rozmawiać. Pan Krzysztof potraktował nas z dużym zrozumieniem i wszystko odbyło się fachowo. Wielkie podziękowania - na pewno będziemy was polecać.
Monika Wieczorek napisał/a 28 października 2020
W sumie to u nas w Buku dość nowa firma, ale okazuje się że usługi pogrzebowe robią dobrze i mają dużo sprzętu. Pracują tam młodzi dynamiczni ludzie a nie staruszki i to da się odczuć - Polecam!