Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
21 wpisów.
rodzina Lechowicz napisał/a 10 stycznia 2023
Polecam ten dom pogrzebowy wywiązali się ze wszystkiego czego oczekiwaliśmy z całą rodziną.
Paweł napisał/a 10 listopada 2022
Bardzo dziękuje za tak duże wsparcie przy żegnaniu bliskiej mi osoby. Zdecydowanie firma zna się na swojej pracy.
Agnieszka W. napisał/a 13 września 2022
Dziękuje za okazaną pomoc, pogrzeb był wzruszający a zamówione kwiaty piękne, polecam zakład pogrzebowy Pana Marcinkowskiego.
Kinga K z rodziną napisał/a 12 maja 2022
Dziękuje pracownikom firmy Gloria za przygotowanie eleganckiej i wzruszającej ceremonii pogrzebu naszego Taty. Jesteście firmą na 5+
Agnieszka N. napisał/a 28 kwietnia 2022
Dziękujemy firmie Gloria Buk i wszystkim pracownikom z osobna za godne pożegnanie waszej Babci. Polecamy wasze usługi.
Anita W napisał/a 18 marca 2022
Bardzo dobra firma, już sama rozmowa uświadamia człowieka że dobrze trafił. Wiadomo to Buk a nie Poznań ale i tak wybór trumien okazał się dla nas wystarczającym Bez namawiania można spokojnie się do nich udać i powierzyć im obsługę pogrzebu - godni polecenia
Tomek Radosław napisał/a 25 lutego 2022
Firma Gloria wykazała się dużym doświadczeniem i taktem. Bardzo polecam ten zakład wszystkim rodzinom, postawionym przed koniecznością zorganizowania uroczystości pogrzebowej.
Tomek napisał/a 24 stycznia 2022
Witam, chce podziękować za eleganckie pożegnanie brata. jesteśmy z cała rodzina bardzo wdzięczni wszystkim pracownikom firmy, polecamy!
Tadeusz z Buku napisał/a 16 października 2021
Według mnie to doba firma, wywiązali się z uzgodnień i nie ma się chyba co w tych okolicznościach co rozpisywać, po prostu dobra firma której można zaufać
Damian C. napisał/a 8 października 2021
Gloria to firma z dużym doświadczeniem, co widać już po pierwszej rozmowie. Polecam ten zakład, bo od początku do końca zachowywali się uczciwie, zaangażowani i bardzo pomocni. Dziękuje ogromnie za to wszystko i będę polecać tę firmę.
Dominika R. napisał/a 16 września 2021
Zakład pogrzebowy Gloria to firma, z którą zorganizowałem już dwa pogrzeby bliskich mi osób. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i wsparcie. Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych. Personel potrafi okazać wsparcie i szacunek.
Ryszard C. napisał/a 19 sierpnia 2021
Polecam bardzo usługi firmy Gloria, doświadczony personel, elegancko zorganizowana ceremonia i sprawnie załatwione formalności. Nie mam uwag.
Ewelina G. napisał/a 11 maja 2021
Usługi tej firmy są tańsze niż u konkurencji , moi znajomi też to potwierdzają. Spokojnie wytłumaczono na moją prośbę co za co - transparentnie a nie w ciemno rzucanie kwotami. Polecam
Marianna K. napisał/a 12 marca 2021
Mogę z całego serca polecić zakład pogrzebowy Gloria. Bardzo jasno przedstawione ceny, pomoc w wyborze trumny i innych akcesoriów, a przede wszystkim dużo wyrozumiałości ze strony pracowników.Dziękuję za ogromną pomoc.
Danuta i Marcin G napisał/a 4 stycznia 2021
Firma Gloria to naprawdę solidne usługi pogrzebowe, cenę pogrzebu wyliczono na spokojnie w biurze przedstawiając nam wszystkie możliwości - polecam
Anna z rodziną napisał/a 5 listopada 2020
Gloria to jedyny zakład pogrzebowy w okolicy, który nie odmówił nam pomocy i organizacji pogrzebu z trumną z powodu tego, że Tata zmarł na COVID. Inni się pewnie bali... i nie bardzo chcieli nawet rozmawiać. Pan Krzysztof potraktował nas z dużym zrozumieniem i wszystko odbyło się fachowo. Wielkie podziękowania - na pewno będziemy was polecać.
Monika Wieczorek napisał/a 28 października 2020
W sumie to u nas w Buku dość nowa firma, ale okazuje się że usługi pogrzebowe robią dobrze i mają dużo sprzętu. Pracują tam młodzi dynamiczni ludzie a nie staruszki i to da się odczuć - Polecam!
Ewa napisał/a 20 sierpnia 2020
Bardzo dobra firma, ładnie ubrani i ładne namioty, do tego byli tańsi niż konkurencja polecam.
K. M. napisał/a 18 maja 2020
Ciężko jest znaleźć zakład pogrzebowy, który zapewnia kompleksowe podejście. W przeszłości trafiałam na firmy, które większość formalności zrzucały na klientów. Jestem mile zaskoczona, że obsługa faktycznie zajmuje się wszystkim, co trzeba. Oczywiście wszystkie ważne kwestie były ze mną konsultowane, jednak nie musiałam zajmować się szczegółami. To wielki plus, tym bardziej, że podczas organizacji pochówku liczy się czas.
Aleksandra napisał/a 4 lutego 2020
Pogrzeb został zorganizowany w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo szybko otrzymałam pomoc w załatwieniu formalności. Fachowcy konsultują wszystkie kluczowe kwestie. Plusem jest również bezproblemowy kontakt - nie ma problemów z ustaleniem szczegółów przez telefon, co dla mnie jest sporym udogodnieniem. Nie ukrywam, że cena również miała dla mnie duże znaczenie, bo budżet miałam mocno ograniczony.