Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
24 wpisy.
Ewa napisał/a 20 sierpnia 2020
Bardzo dobra firma, ładnie ubrani i ładne namioty, do tego byli tańsi niż konkurencja polecam.
K. M. napisał/a 18 maja 2020
Ciężko jest znaleźć zakład pogrzebowy, który zapewnia kompleksowe podejście. W przeszłości trafiałam na firmy, które większość formalności zrzucały na klientów. Jestem mile zaskoczona, że obsługa faktycznie zajmuje się wszystkim, co trzeba. Oczywiście wszystkie ważne kwestie były ze mną konsultowane, jednak nie musiałam zajmować się szczegółami. To wielki plus, tym bardziej, że podczas organizacji pochówku liczy się czas.
Aleksandra napisał/a 4 lutego 2020
Pogrzeb został zorganizowany w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo szybko otrzymałam pomoc w załatwieniu formalności. Fachowcy konsultują wszystkie kluczowe kwestie. Plusem jest również bezproblemowy kontakt - nie ma problemów z ustaleniem szczegółów przez telefon, co dla mnie jest sporym udogodnieniem. Nie ukrywam, że cena również miała dla mnie duże znaczenie, bo budżet miałam mocno ograniczony.
Paweł napisał/a 14 listopada 2019
Zakład pogrzebowy Gloria spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cenię sobie kompetentną, a zarazem przyjaźnie nastawioną obsługę. Nie miałam żadnych problemów z załatwieniem formalności. Wszystko przebiegło sprawnie, a przede wszystkim szybko. Dodam, że organizowałem pochówek z kremacją.